www.ndmoto.cz - nahradni dily na skutry, motorky, motocykly, ctyrkolky, ATV

O NÁS

Společnost Pyramida Průhonice s.r.o. byla založena v roce 1996. Její hlavní aktivitou je prodej a servis automobilů různých značek. Pyramida Průhonice s.r.o. se nachází v blízkosti komerční zóny Čestlice. Dominantní 15 metrů vysoká prosklená pyramida vévodí širokému okolí komerční zóny a je velmi dobře vidět při jízdě automobilem po dálnici D1 (exit č. 6) směrem z Prahy na Brno.

Od roku 2002 se stala Pyramida Průhonice s.r.o. výhradním dovozcem motocyklů. V široké nabídce motocyklů, skútrů i čtyřkolek za přijatelné ceny, si vybere jedno nebo dvoustopý stroj každý zákazník. Součástí firmy je i logistické zázemí v obci Strančice, kde se nachází veškeré sklady motocyklů a náhradních dílů.

V Průhonicích najdete vedle sídla importéra i značkovou prodejnu motocyklů se servisním zázemím. V prodejně je v nabídce bohatý sortiment motocyklů a skútrů a zejména široká škála náhradních dílů na motocykly a samozřejmě veškeré doplňky pro motocyklisty. Samozřejmostí je nabídka zboží na úvěr a sjednání zákonného pojištění. Námi prodávané stroje najdou každoročně více než 2000 spokojených zákazníků, o které se také stará kompletní prodejní a servisní síť v České i Slovenské republice. Více než sto obchodních partnerů zajišťuje veškeré záruční i pozáruční prohlídky našich produktů.